Western Union
BZ WBK

Przekazy Western Union w BZWBK24

Przekazy pieniężne western union

Potrzebujesz szybko, łatwo i wygodnie wysłać pieniądze w dowolne miejsce na świecie i w Polsce.? Skorzystaj z usługi bankowości elektronicznej BZWBK24 internet.

Przekazy Pieniężne Western Union to usługa przeznaczona dla pełnoletnich klientów Banku Zachodniego WBK, którzy posiadają rachunek bieżący oraz zawarli z bankiem umowę bankowości elektronicznej BZWBK24. Usługa umożliwia szybkie przesłanie pieniędzy w kraju i w dowolne miejsce za granicą. W większości krajów przekazy są realizowane w walucie danego kraju. W Banku Zachodnim WBK w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24 Internet możliwy jest odbiór przekazu z zagranicy w walutach PLN, EUR, USD a także przekazu krajowego w PLN . Dostępna jest również opcja wysłania przekazu w Polsce w PLN. Opłata za wysłanie przekazu jest pobierana wyłącznie od nadawcy. Kwota jednorazowego przekazu wysłanego usłudze BZWBK24 wynosi maksymalnie 6000 PLN. Przekazy odbierane w usłudze BZWBK24 są ograniczone limitem ilościowym – 10 przekazów miesięcznie.

INFORMACJA – ograniczenie odbioru w BZWBK24 internet

Informujemy, iż od 18 lutego 2018 Western Union zablokował możliwość odbioru przekazów w bankowości elektronicznej dla przekazów wysłanych z krajów: Stany Zjednoczone, Kanada, Australia.

Porównaj opłaty za wysłanie przekazów w placówce banku oraz serwisie BZWBK24

 

 

Sprawdź jak prosta i wygodna jest obsługa przekazów WesternUnion w BZWBK24 internet

 

Instrukcja obsługi przekazów Western Union w BZWBK24

Інструкція реалізації переказів Western Union у BZWBK24 інтернет

 

Przekazy pieniężne Western Union są dostępne w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24 dla ludności, dla klientów, którzy zawarli z bankiem umowę bankowości elektronicznej BZWBK24. Bank Zachodni WBK jest agentem Western Union. Więcej informacji o usłudze, w tym informacje o opłatach uzyskają Państwo pod numerem infolinii WU 800 240 240 – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Szczegóły oferty Banku Zachodniego WBK, informacja o opłatach i prowizjach dostępne są na bzwbk.pl. Stan na 14.12.2016